Bazı Muhteşem Özellikleri ile Samsung Galaxy Tab S6 - Paylaşım Park
Bilgisayar ve MobilTeknolojik Haberler

Bazı Muhteşem Özellikleri ile Samsung Galaxy Tab S6

Sponsor Reklam

Samsung Galaxy Tab S4’ün halefi, Güney Koreli şirketten Moniker Tab S5e ile birlikte bir tablet olduğu için tahmin edeceğiniz gibi Tab S6 olacak. Daha önemli olan nokta, tabletin temin edeceği öngörülen spesifikasyonların türü. Bu ayrıntıların birçoğu sızıntılardan kaynaklanmış ancak genellikle güvenilir kaynaklardan derlenmiştir. Kazanacağınız ilk izlenim, bunun en iyi tabletlerden biri olabileceği yönünde.

Üstün İşlemci Güç Verecek

Samsung, en yeni Qualcomm Snapdragon 855 SoC ile yeni Samsung Galaxy Tab S6 cihazını çalıştırmaya karar verdi. Bu, 10,5 inçlik ekran tabletini size en üst düzeyde performans sunacak. Uzmanlar, en son işlemciye uygun olan bu hareketin, geçen yıl Qualcomm Snapdragon 835‘in yonga üreticisinin daha önce piyasaya sürdüğü 845 SoC’da tercih edildiğinde Samsung Galaxy Tab S4 ile yaptıklarını göz önüne alarak önem taşıdığını belirtti.

İkiz Kameralar ve Değer Katacak Kalem

Kamera bölümü tüm mobil cihazlarda ilgi görüyor ve Samsung Galaxy Tab S6 istisna olmayacak. Sızıntı, arka kamera kurulumunda kesin algılayıcıları veya çözünürlükleri henüz bilinmemekle birlikte iki sensör olacağını gösteriyor. ToF kamera olacak mı? Bu ilginç bir soru olabilir, ancak bu konuda da bir onay yoktur. Çift kamera kendisi Samsung tablet için bir ilk.

Tab S4’te görülen ve bazı gelişmiş özelliklere sahip olabilecek diğer bileşen Stylus Kalemi olacaktır. Bluetooth özellikli olabilir.

Diğer özellikler 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanıdır. 256 GB seçenek de olabilir. İşletim sistemi Android Pie sürüm 9 olacak ve Android 10 Q’ya yükseltme işlemi uzun sürmeyebilir. Samsung Galaxy Tab S6 hem LTE hem de Wi-Fi modellerinde sunulacak ve üç renk olacak, Mavi, Kahverengi ve Gri.

Bu bizi ne zaman Samsung Galaxy Tab S6’nın piyasaya sürdüğü sorusuna getiriyor. Bu konuda henüz bir onay yok. Sınırlı tarafından giderse Samsung Galaxy Tab S4 bilginin Ağustos 2018 yılında geldi, S6 ise Ağustos geleceği düşünülüyor.

Bununla ilgili onay almak için biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster
--Sponsorlu Reklam--

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu