Xiaomi MIUI 12 19 Mayıs'da Global Olarak Sunulabilir

Xiaomi MIUI 12 19 Mayıs’da Global Olarak Sunulabilir

MIUI 12 Xiaomi cihazları için oldukça yenilik getirecek bir sürüm kullanıcılar almak için sabırsızlıkla bekleyebilir zaten Xiaomi alacak 32 cihazını onaylamıştı ama ne zaman bu sürüme kavuşacakları bilinmiyor.

Xiaomi MIUI 12’yi kürsel bir şekilde yayınlamak için bir tarih üstünde durabilir bu tarih 19 Mayıs olarak görünüyor ama kesinlik taşımıyor.

Ama bu tarihi doğru olma payı da var çünkü Şirket MIUI 13 için geliştirmelere de başlamıştı buda MIUI 12’nin yakın bir tarihte gelmesini doğruluyor.

Peki MIUI 12 bizlere ne sunacak sorusuna cevap olarak MIUI 12 bizlere yeni bir kamera tasarımı sunacak aynı zamanda Karanlık Mod 2.0 aynı zaman daalways on display (her zaman açık) ekran özelliğini getirecek.

Yeni canlı duvar kağıtları ve temalar görsel olarak da geliştirmeler var arayüzünde geliştirmeler ve farklılıklar sunacak.

Sefa Özen

Erzurum'da doğdum 7 yaşımdan beri bilgisayara merak ile büyüdüm her gün daha çok yeni bilgiler kazandım ve gün ilerledikçe bilgilerim ile Paylaşım Park'da bu hayata ilk adımlarımı attım. Bunu unutmayalım'ki Bilgiler Paylaşıldıkça Anlam Kazanır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir