TWİTTER BİR SAATTEN FAZLA SÜREN GLOBAL BİR KESİNTİDEN SONRA KISMEN YEDEKLENDİ - Paylaşım Park
Bilgisayar ve Mobilİnternet

TWİTTER BİR SAATTEN FAZLA SÜREN GLOBAL BİR KESİNTİDEN SONRA KISMEN YEDEKLENDİ

Sponsor Reklam

Geçtiğimiz hafta Facebook, Instagram ve WhatsApp çökme probleminden sonra, Twitter‘ın başına da geldi. Bir hafta sonra, Twitter yine bir aksaklıktan etkilendi ve dün gece (11 Temmuz) bir saatten fazla bir süredir kesintiye uğradı. Twitter, hem mobil uygulama hem de web sitesi üzerinden erişilemiyordu.

Twitter Inc Perşembe günü yaptığı açıklamada, mikroblog platformunun, bir saatten fazla bir süredir dünya çapındaki bir kesinti yaşadıktan sonra kısmen desteklendiğini söyledi.

Jack Dorsey bir tweet attı.

Twitter çöktü.

Kesinti, bir iç sistem değişikliğinden kaynaklandığını söyledi, şirket, sorunu tamamen çözmek için çalıştığını belirtti.

Kesinti izleme sitesi Downdetector.com daha önce, dünya genelinde Twitter ile ilgili sorunları bildiren yaklaşık 70.000 kişinin olduğunu gösterdi.

Uzun vadeli ticarette şirketin hisseleri marjinal bir düşüş gösterdi.

Bu kesinti sırasında, web’den hesabınıza giriş yaptıysanız, sayfanın yenilenmesi “Bir şeyler ters gitti” diyen bir mesaj attı. Giriş sayfası hala yüklenmesine rağmen, imzalamak, “Teknik olarak yanlış bir şey” olduğunu göstermek için yukarıdaki resme yönlendirir. Uygulamadan, tweetler yüklenemedi ve her hesap Takipçi ve İzleyen sayısını ‘-1’ olarak gösterdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster
--Sponsorlu Reklam--

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu