Oyun Oynayarak Bitcoin Kazanma (Bitcoin Blast)

0
1885
oyun_oynayarak_para_kazanma_paylasimpark
oyun_oynayarak_para_kazanma_paylasimpark

Kripto para kazanmak gün geçtikçe kolaylaşıyor. Mining yaparak, yürüyerek ve oyun oynayarak kripto para kazanıyoruz. Bu yazıda oyun oynayarak bitcoin nasıl kazanılır bunu anlatacağım.

Bu yazıda oyun oynayarak bitcoin kazanmanın bir uygulamasını anlatacağım. Diğer yazılarda aynı firmanın geliştirdiği uygulamaları da tanıtacağım.

Bitcoin Blast

bitcoin_blast_oyun_oynayarak_para_kazanma_paylasimpark

 

Bitcoin Blast hem AppStore ve Google Play Store da bulunmaktadır. İndirme linklerini aşağıda veriyorum.

Google Play Store

App Store

Oyundan bahsetmek gerekirse oyun kolay bölümlerden oluşmaktadır. Bitcoin Blast da yapmanız gereken ilk işlem oyunda Google veya Facebook üzerinden giriş yapmaktır.

paylasimpark_bicoin_blast

 

Yukarıdaki resimde işaretlediğim yerde ilk oyunu yüklediğinizde “Get Started” yazısı bulunmaktadır. Bu yazıya tıklarsanız giriş sayfasına yönlendirecektir. Ayrıca sağ üst köşede ayar simgesine tıkladığımızda yine aşağıdaki resimde gördüğünüz sayfaya gideceksiniz.

paylasimpark_bitcoin_blast

Bu sayfada giriş yapabilirsiniz. Ayrıca diğer işlemleri de kontrol edebilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra ekranda bulunan “Play” butonuna tıklayıp oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun her bölümü bittikten sonra reklam çıkmaktadır. Bölüme başlamadan önce sana vereceği puanı üst tarafta göstermektedir. Bölümde yüksek puanda alsan düşük puanda alsan yine o puanı verecektir.

Oyunda günde 20 bölüm oynama hakkınız vardır. Ayrıca saat geçtikte siz oynama hakkı da veriyor.

Peki nasıl para kazanacağız buna gelelim.

Öncelikle Coinbase hesabınız olması gerekir. Kazandığınız puanları coinbase hesabınıza gönderiyor. Gönderme yaparken 24 – 48 saat içerisinde hesabınıza yatacaktır bilgisi geliyor. Fakat ben ilk çekimi yaparken sadece 10 dk sonra hesabıma geldi. Para yatırıyorlar. Para çekimini yaptıktan sonra bir sonraki para çekimi 7 gün sonra aktif oluyor. Bence bununda avantajı 7 gün boyunca puanımız daha çok birikiyor.

Anlatmak istediklerim bu kadar eğer takıldığınız bir yer olursa yorumda sorabilirsiniz.

Diğer oyun oynayarak para kazanma uygulamaları ilerleyen zamanda gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here