Oppo Reno 4'ün Görüntüsü Ortaya Çıktı

Oppo Reno 4’ün Görüntüsü Ortaya Çıktı

Oppo Reno 3 serisi Aralık ayı sonunda Çin’de piyasaya sürüldü. Seri, Reno 3 5G ve Reno 3 Pro 5G olmak üzere iki telefondan oluşuyor. Reno 3 Vitality Edition adlı başka bir telefon daha sonra Şubat ayında piyasaya sürüldü.

Şirket, canlı görüntüsü iddia edilen Weibo’da birden fazla kullanıcı tarafından paylaşılan Reno 4’ü piyasaya sürüyor gibi görünüyor.

Oppo Reno 4 canlı görüntü sızıntısının orijinal kaynağı olmayabilir ancak Twitter’da da, Ice Universe adında tanınmış bir Çinli tipster tarafından paylaşıldı.

Görüntüye baktığımızda, ahizenin dörtlü kamera kurulumuna sahip olduğunu fark edebiliyoruz. İlk üç sensör, telefonun arkasının sol üst köşesinde dikey olarak düzülmüşken, dördüncü kamera üçüncü kameraya bitişik. Üst taraftan ilk sensörün yan tarafında bir LED flaş da var.

Sensörler söz konusu olduğunda, ilk üçü birincil, ultra geniş ve telefoto olabilir. Dizinin yan tarafına yerleştirilen sonuncusu ToF, makro veya derinlik sensörü olabilir.

Bu büyük boyutlu sensörler çok garip görünüyor. Ayrıca, tasarım , kameraları (farklı boyutlarda) su damlacık çentikli ekranı LG Velvet’in tasarımını benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir