İnternetten Para Kazanma – Golden Mines (Ruble)

0
1697
İnternetten-Para-Kazanma-Golden-Mines
İnternetten-Para-Kazanma-Golden-Mines

Gün geçtikçe internetten para kazanma daha fazla çoğalıyor. Bugün yazdığım yazıda internettten ruble nasıl kazanılır bundan bahsedeceğim.

Öncelikle size göstereceğim ruble sitesi 2014 yılından beri aktif bir şekilde çalışmaktadır. Site rus yapımı bir sitedir. Sitenin ismi Golden Mines RUB aşağıda vereceğim link adresinden ulaşabilirsiniz.

Golden Mines RUB

Golden Mines RUB

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi sitenin görünümü bu şekildedir. “Kaydol” butonuna tıklayarak gerekli bilgilerinizi doldurduktan sonra siteye giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra ruble kazanmanın iki yolu birincisi referans sistemi ile arkadaşlarınızı davet ettikten sonra her arkadaşınızın kazancından %30 kadar sizede gelmektedir. Ne kadar referansınız olursa o kadar da kazancınız çok olacaktır. Aşağıdaki resimde gösterdiğim yer sizin referans kodunuzdur.

Golden Mines Referans Sistemi

İkinci kazanma yöntemi ise sistemde bulunan toplam 5 çeşit cüce vardır.

Golden Mines Cüceler

Bu cücelerden satın aldığınızda saatlik olarak size cevher vermektedir. En düşük cüce 200 altın ve en yüksek cüce ise 200000 altındır. Cücelerin seviyelerine göre size o kadar saatlik olarak cevher vermektedir. Bu kazandığınız cevherleri ise aşağıdaki resimde gördüğünüz sekmeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Golden Mines Cevher Sistemi

Resimde gördüğünüz gibi sol taraftaki “Madenler” sekmesine tıklayıp bu sayfaya geliyorsunuz. Burada cüce sayınız ve çıkardığı cevher sayısını görebilirsiniz. “Depoya Götür” butonuna tıkladığınızda cevherleriniz depoda birikir. Peki bu cevherleri gerçek paraya nasıl dönüştüreceğiz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Cevher İşleme” sekmesine tıklayıp oradan cevherlerimizi paraya dönüştürüyoruz.

Golden Mines Cevher İşleme

Resimde gördüğünüz gibi cevherlerinizi buradan paraya dönüştürebilirsiniz. Dönüşen cevherlerinizin %70 kısmı satın alma bölümüne aktarılır. Diğer %30 kısmı ise para çekme bölümüne aktarılır. Satın alma bölümünde biriken altınlar ise yeniden cüce alıp kazancınızı daha çok elde edebilirsiniz. Ayrıca yatırım yaparak hızlı bir şekilde altın elde edip daha hızlı olarak ruble kazanabilirsiniz. Peki para çekme bölümündeki paramızı nasıl hesabımıza aktarabiliriz.

Golden Mines Ödeme

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi ödeme sayfasıdır. Burada üç farklı şekilde ödeme sistemi bulunmaktadır. Benim tavsiyem Payeer ile ödeme alabilirsiniz. Minimum 5000 altın çekebilirsiniz. 5000 altın ise 50 ruble yapmaktadır. Anında ödeme yapıyorlar. Ödeme kanıtları olarak Youtube da çoğu ödeme kanıt videoları bulunmaktadır. Oradan da izleyebilirsiniz.

Anlatmam gereken bu kadardır. Aklınıza takılan bir şey olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here