İnternetten Para Kazan – Kuruşum

İnternetten para kazanmak derken aklımıza bir çok farklı örnek geliyor. Bu örneklerden Kuruşum isimli mobil uygulamayı sizlere tanıtacağım.

Açılış Sayfası

Kuruşum isimli mobil uygulamadan nasıl para kazanılır. Öncelikle arkadaşlar kısaca bahsedeyim. Uygulamanın amacı size bir süre veriyor ve bu süre içerisinde 10 tane toplama işleminin 10 tanesini de doğru bir şekilde yaparsanız bakiyeniz 0.25 TL olacaktır. Her oynamada 0.25 TL kazanıyorsunuz.

Anlaşılır olması için aşağıdaki resimde bakabilirsiniz.

Oyun Sayfası

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi üç bölüm var. Profil, Oyun ve Ödeme menüleri Profil menüsünde kullanıcı adınız, bugün oynadığınız oyun sayısı ve referans kodunuz bulunmaktadır. Oyun menüsünde resimde de gördüğünüz gibi oyna butonuna tıkladığınızda bir pop-up penceresi açılacaktır. bu pencerede izle butonu ve yarım saat bir süre geri sayım yapacaktır. İsterseniz yarım saat bekleyip oyuna öyle başlarsınız. İsterseniz izle butonuna tıklayıp bir tane reklam izleyip oyuna hemen başlayabilirsiniz. Benim size tavsiyem izle butonuna tıklayıp reklamı izledikten sonra oynamanız. Sebebi ise uygulamayı geliştiren kişiler reklamlardan kazanç elde ettiği gelirleri biz kullanıcılara ödeme yapıyor.

Bizler reklam izleyip geliştiricilere destek olmamız ve ödemeleri zamanında almak içindir.

Peki kazandığımız parayı nasıl alacağız.

Ödeme Sayfası

Yukarıdaki resimde gördüğümüz gibi ödeme menüsüdür. Ödeme almak için bakiyemiz minimum 100 TL olmak zorunda önceden minimum bakiye çok yüksekti şimdi güncellemeden sonra 100 TL’ye düşürüldü. Bakiye tamamlandığı paramızı Papara hesabımıza aktarıyorlar. Bu aktarma süreci 2-3 gün sürmektedir. Para aktarım sürecini hızlandırmak için Instagram hesabınızdan uygulamanın hesabına mesaj olarak gönderirseniz ödeme işlemi hızlanacaktır. Kuruşum uygulamanın Instagram hesabına gitmek için tıklayın.

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir