En iyi mobil video konferans uygulamaları

0
1083
En iyi mobil video konferans uygulamaları

Video Konferans (Görüntülü Konuşma) her zaman en iyi sanal iletişim sistemidir. Yüz yüze bir ekip edinmeniz gerektiğinde, bu uygulamalara güvenin

Görüntülü Görüşme – Video Konferans

İşletmeler gittikçe artmakta, dünyanın dört bir yanındaki çalışanlar, çalışanlar ve müşterilerle gittikçe daha fazla yüz yüze iletişim ihtiyacı azalmıyor. Telaşa gerek yok! Şirketinizin büyüklüğünden bağımsız olarak sorunsuz çalışmasını sağlamak için bazı mükemmel video konferans uygulamalarına güvenebilirsiniz. Masaüstü geleneksel olarak birçok karmaşık video konferans uygulamasına ev sahipliği yapmakla birlikte, sahada dışarıdayken veya evde çalışırken toplantı yapma ihtiyacı da aynı derecede önemlidir.

Video konferans, çalışanlar ve ekipler arasında verimliliği artırır, meslektaşları, ortakları ve müşterileriyle farklı bir etkileşim yolu sağlar. Şirketler, daha düşük iletişim maliyetlerinden ve hatta daha iyi iletişim sonucu sözlü ipuçlarının daha iyi yorumlanması ve iş bağlantıları arasında daha güçlü bir bağlanma duygusu nedeniyle, kısaltılmış proje sürelerinden faydalanmaktadır. Katılımcılar, asla karşılaşamayacakları insanlara aşinalık duygusu geliştirir. Aşağıdaki uygulamalar sohbet, ekran paylaşımı ve diğer iş odaklı özellikler eşliğinde mobil yüz yüze toplantıları kolaylaştırır.

Zoom Cloud Meetings

Ücretsiz Zoom Cloud Meetings, iş ekiplerinin ve müşterilerin fiziksel konumlarına bakmaksızın bağlantıda kalmaları için kolay bir yoldur. Uygulamanın yüksek kaliteli video, ses, ekran paylaşımı ve platformlar arası anlık mesajlaşma sunar. Mobil cihazınızdaki, Windows, Mac, Zoom Odaları, H.323 SIP oda sistemleri veya telefonlarındaki herhangi biriyle bağlantı kurun. Tek yapmanız gereken bir toplantı başlatmak ve kişi listenizdeki herhangi birisini katılmaya davet etmek. Sanal arkaplanlar daha sonradan bazı el cihazlarında ve işletim sistemlerinde kullanılabilir. Uygulama, Wi-Fi, 4G LTE ve 3G ağları üzerinden çalışır, ekranları ve uygulamaları paylaşmanıza ve bunlara açıklama eklemenize izin verir veya Zoom’un sohbet ve telefon hizmetlerini kullanır.

Zoom Workplace
Price: Free
‎Zoom Workplace
Price: Free+

Skype

HD görüntülü görüşme için cep telefonunuzda Skype ile 25 taneye kadar iş arkadaşınızla bağlantı kurun. Skype’ı SMS mesajları göndermek, hem mobil hem de sabit hatlı telefonlara sesli arama yapmak, GIF göndermek, sohbet etmek, fotoğraf ve video paylaşmak veya iş sunumları için ekranınızı paylaşmak için de kullanabilirsiniz. Uygulama, masaüstü bilgisayarınızdaki telefon tabanlı SMS mesajlarını okumanıza ve yanıtlamanıza olanak tanır. Sürekli değişen bir iş olmasına rağmen, uygulama sürekli olarak devam etmekte ve kullanıcı deneyimi hakkında geri bildirim almak istemesine rağmen, Skype’ta birçok çeşitlilik bulunmaktadır. Skype’tan Skype’a çağrılar ücretsiz olsa da, ücrete tabi olabilir, bu nedenle Skype sınırsız bir veri planı veya Wi-Fi bağlantısı önerir.

Skype
Price: Free
‎Skype
Price: Free+

Free Conference Call

Bir toplantı ayarlamanız mı gerekiyor? Kullanımı kolay bir işbirliği aracı olan Free Conference Call, çevrimiçi toplantıları HD ses, video konferans ve ekran paylaşımı ile yapma esnekliğini sağlar. Herhangi bir zamanda ve herhangi bir zamanda bir toplantıya ev sahipliği yapın veya bir toplantıya katılın, içeriği paylaşın veya katılımcılarla sohbet edin. Uygulamaya, 1000’e kadar katılımcı için ücretsiz sesli konferans ve ekran paylaşımı ile çevrimiçi toplantılar sağlar. E postanızdan davet bağlantısına dokunun veya FreeConferenceCall.com simgesine dokunun ve toplantıya girmek için toplantı kimlik bilgilerini girin. Katıldıktan sonra, internet bağlantınızı kullanarak konferans görüşmesini arayabilir ve paylaşılan içeriği yakınlaştırıp uzaklaştırarak belgelerle etkileşime girebilirsiniz.

Free Conference Call
Price: Free

Meet Hangouts

Meet Hangouts

Google’ın sıradan kişiler için Hangouts’u kaybolmuş olabilir, ancak Hangouts işletmeler için buluşuyor canlı ve iyi durumda. Üyelerin bulunduğu yere bakılmaksızın video konferans yapmak ve ekipleri sıkı tutmak için basit bir yol sunar. Uygulama, 100 katılımcıya kadar G Suite Enterprise müşterileri için yüksek tanımlı video toplantıları, tek tıklatmayla paylaşılan bir bağlantıyla kolay erişim ve sesli telefon görüşmeleri için herhangi bir toplantıya katılabilme özelliğine sahiptir. Google Takvim ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır, bu da planlamayı, toplantı ayrıntılarını görüntülemeyi ve hemen katılmayı kolaylaştırır. Uygulamayı kullanmak için Google’ın kamera, mikrofon ve fotoğraf kitaplığınıza erişmesine izin vermelisiniz.

Hangouts Meet
Price: Free

GoToMeeting

Popüler bir masaüstü uygulaması olan GoToMeeting’i zaten biliyor olabilirsiniz. Ancak, mobil meslektaşı eğimli değil, gezegenin her yerinde erişilebilir ve güvenilir toplantılar sunuyor. Katılmak zorunda kalmadan bir toplantıya atlamak kolaydır. Ayrıca herhangi bir akıllı telefon veya tablette bir toplantıyı kredi kartı olmadan da ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Net VoIP ses, yüz yüze video konferansı, cihaz ekranınızı toplantı katılımcılarıyla paylaşma yeteneği, sunum kontrolünü çeşitli katılımcılara dağıtma seçeneği ve sunumları görüntüleme yeteneği elde edersiniz. Ayrıca, yaklaşmakta olan tüm toplantılarınızı görebilir ve bir toplantıya katılabilirsiniz; ayrıca bir toplantı diğer katılımcılarla sohbet etmek üzere olduğunda uyarılar alabilirsiniz.

‎GoToMeeting
Price: Free

BlueJeans

BlueJeans, Wi-Fi veya 4G LTE üzerinden iş video konferansı sunar; bu, bulunduğunuz her yerden video konferanslara ev sahipliği yapmayı veya katılmayı kolaylaştıran işletmeler için itan’ı kolay ve uygun fiyatlı bir rota haline getirir. Uygulama, Polycom, Cisco, LifeSize ve Microsoft Lync gibi çeşitli konferans sistemleriyle hareket halindeyken çok partili görüntülü görüşme sağlamak için BlueJeans hizmetiyle birlikte çalışır. BlueJeans uygulamasıyla, mevcut bir BlueJeans hesabıyla toplantılara ev sahipliği yapabilirsiniz, ancak bir toplantıya katılmak için bir hesaba gerek yoktur. Ayrıca, en fazla 100 katılımcıyla bir video toplantısına katılabilir – premium hizmetle 100’e kadar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here